Firma

 

Kim jesteśmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą ekspercką z branży geoinformatycznej. Nasz Zespół tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu Systemów Informacji Przestrzennej, Systemów Informatycznych, Teledetekcji i Technologii GPS/GNSS. W oparciu o wiedzę i doświadczenie z powodzeniem realizujemy liczne usługi dla szerokiego grona naszych klientów takich, jak instytucje państwowe, samorządowe, ośrodki naukowe czy firmy sektora prywatnego. Firma zawdzięcza swój rozwój i znaczącą pozycję na rynku dzięki realizacji rzadkich w świecie współczesnego biznesu zasad „fair play”. Uczciwość, sumienność w realizacji usług budują zaufanie, grono stałych klientów oraz mocne relacje z firmami partnerskimi.

Firma SmallGIS jest uczestnikiem Programu Partnerskiego ESRI.

SmallGISESRI Partner Network
 

Czym się zajmujemy

Firma SmallGIS jest producentem specjalistycznego oprogramowania GIS opartego na technologii ESRI rozwijanego pod marką SprintMAP®. Nasze produkty geoinformatyczne wyposażone są w zorientowane branżowo rozwiązania, dedykowane różnym dziedzinom gospodarki np. geodezji (SprintMAP.TBD), leśnictwu (SprintMAP.LAS) czy planowaniu przestrzennemu (SprintMAP.MPZP). Wysoką pozycję na rynku osiągneliśmy dzięki dbałości o jakość i użyteczność naszych produktów.

SmallGIS to gwarancja profesjonalizmu, rzetelności oraz indywidualnego podejścia do klienta. Powyższe atuty w połączeniu z wysoką kulturą świadczonych usług dają satysfakcję wszystkim, którzy korzystają z naszego wieloletniego doświadczenia w branży GIS.

SmallGIS